İlköğretim ve ortaöğretimini Kastamonuda tamamlayan Erce BELEÇOĞLU daha sonrasında Hacettepe Üniversitesi  Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olarak Diş Hekimi unvanı kazanmıştır.

Üniversite dönemlerinden itibaren çeşitli kongre ve seminerlere katılmış, ileri seviye implant uygulamaları, implant üstü protezler, estetik dolgu, bonding ve laminalar ile ilgili birçok çalışmada bulunmuştur. Diş hekimi korkusu olan hastalara yaklaşımda yararlı olması nedeniyle hipnoz eğitimi almış ve bu konuda araştırmalarını sürdürmektedir.

Erzurum da diş hekimi olarak askerlik görevini  yaptıktan sonra çeşitli diş kliniklerinde çalışmalarına devam etmiştir.

Halen Restoratif ve Estetik Diş Tedavisi alanında doktora programına katılmakta aynı zamanda estetik diş hekimi olarak Atatürk Bulvarı/Olgunlar Kitapçılar Çarşısı 2/16 (Akbank Üstü) /Kızılay/Ankara  adresinde ortodonti uzmanı Enver Akın ÖZKAN ile müşterek muaynehanesinde meslek hayatına devam etmektedir.

Dr.Dt.Enver Akın Özkan

1998 Yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.2004-2008 Yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisinde ortodonti uzmanlık eğitimini aldı. 2014 yılına kadar da Türk Silahlı Kuvvetlerinde muvazzaf diş tabip subay olarak çeşitli revir hastaneler ve GATA da görev yaptı. 2014 yılında TSK dan ayrılıp kendi özel kliniğini açtı. Halen burada çalışmaktadır.

Dr.Dt.Enver Akın Özkan